“FS Jelgava” vairākumā piekāpjas BFC “Daugavpils”

Noslēdzot “Tonybet” Virslīgas 10. kārtu “FS Jelgava” vairāk nekā pusi spēles spēlējot vairākumā, ar rezultātu 0:1 (0:1; 0:0) piekāpās BFC “Daugavpils”.

Spēles sākumā BFC “Daugavpils” pārņēma bumbas kontroli un līdz ar to vairāk uzbrūk caur abām malām. Uzbrukumi bija bīstami un jelgavniekiem nebija viegli ar tiem tikt galā. Tomēr “FS Jelgava” atrada savas iespējas pretuzbrukumiem, kuru noslēgumā pietrūka asuma un precizitātes, lai panāktu vārtus.

Laukuma saimnieki uz jelgavnieku uzbrukumiem atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem, viegli pārvarot laukuma vidus zonu. 23. minūtē, pēc tāda ātra pretuzbrukuma, kotdivuārietis Traore trieca bumbu jelgavnieku vārtos un izvirzīja BFS “Daugavpils” spēles vadībā – 0:1.

38. minūtē Gambijas izcelsmes pussargs Fofana nopelnīja otro dzelteno kartīti un atstāja mājiniekus mazākumā. Jelgavnieki tika pie bumbas kontroles un veidoja savus uzbrukums, kurus gan nepaguva realizēt līdz pirmā puslaika beigām.

Otrajā puslaikā mājinieki, spēlējot mazākumā, atdeva bumbas kontroli “FS Jelgava” rokās un tie nekavējoties izveidoja divas vārtu gūšanas iespējas, kurās Oloko Ede neizdevās pārspēt laukuma saimnieku vārtsargu Frenku Dāvidu Oriolu.

Puslaika vidus daļā jelgavnieku uzbrukumu asums mazinājās un galvenais treneris Valērijs Redjko veica maiņas, lai atjaunoto spiedienu uz daugavpiliešu vārtiem. Līdz spēles beigām “FS Jelgava” tā arī neizdevās ieraidīt bumbu saimnieku vārtos, neskatoties uz visiem momentiem, kuri tika izveidoti.

Nākošo spēli “FS Jelgava” arī aizvadīs izbraukumā, 7. maijā tiekoties ar FK “Tukums 2000/Telms”.

Komandu sastāvi

BFC “Daugavpils”: 91 Frenks Dāvids Orols (G), 77 Rinalds Aizups, 9 Oļģerds Raščevskis (7 Milāns Tihonovičs 16'), 5 Aleksejs Kudeļkins, 8 Raivis Skrebels (C), 37 Gļebs Mihaļcovs, 97 Jevgenijs Miņins, 10 Wally Fofana, 11 Abdoul Kader Traore, 17 Barthelemy Diedhiou, 2 Aleksej Golijanin; rezervisti: 27 Ņikita Šaraņins (G), 29 Lawrence Shimave Ugen, 6 Ņikita Barkovskis, 15 Mareks Mikšto, 4 Aleksandrs Molotkovs, 30 Ervīns Piņaskins, 22 Artem Harzha, 19 Valerijs Afanasjevs; galvenais treneris: Kirils Kurbatovs.

“FS Jelgava”: 1 Vjačeslavs Kudrjavcevs (G), 9 Joseph Oloko Ede, 3 Dylan Georges-Francis Maes, 19 Armands Pētersons, 23 Gļebs Kļuškins, 99 Rihards Bečers (Ikuto Gomi 61'), 18 Ralfs Maslovs, 22 Valters Purs, 8 Ralfs Šitjakovs, 10 Agris Glaudāns (11 Dāvis Mārcis Valmiers 61'), 28 Andris Deklavs (C) (70 Artūrs Janovskis 75'); rezervisti: 92 Edgars Andrejevs (G), 4 Gļebs Kačanovs, 17 Andris Liepnieks, 14 Ādams Dreimanis, 21 Valters Laiviņš, 15 Kristers Pantelejevs; galvenais treneris: Valērijs Redjko.

Brīdinājumi:

Aleksejs Kudeļkins, Wally Fofana x 2, Barthelemy Diedhiou, Raivis Skrebels, Aleksej Golijanin – Armands Pētersons, Ralfs Šitjakovs, Gļebs Kļuškins, Ralfs Maslovs