“FS Jelgava” izbraukumā zaudē FK “Metta”

Futbola komanda “FS Jelgava” 11. maijā “Tonybet” Virslīgas 12. kārtas izbraukuma spēlē ar rezultātu 0:3 (0:3; 0:0) piekāpās FK “Metta” un turnīra tabulā noslīdēja uz astoto pozīciju.

Pēc spēles Tukumā jelgavnieki uz Rīgu devās labā noskaņojumā un pilni pārliecībā par savām spējām tikt galā ar pretinieku. Sākumsastāvā Oloko Ede pozīciju ieņēma Ikuto Gomi, ka arī centrā atgriezās Ralfs Šitjakovs, kurš izlaida vienu spēli dēļ nopelnītām dzeltenām kartītēm. Sastāvā netika iekļauts Dāvis Mārcis Valmiers.

“FS Jelgava” uzsāka cīņu ar spiedienu uz pretinieka vārtiem, bet sastapās ar sīvo rīdzinieku aizsardzību, kuru nekādi neizdevās pārvarēt. Vienā no jelgavnieku uzbrukumiem FK “Metta” futbolisti ieguva bumbu un izveidoja ātru pretuzbrukumu caur laukuma kreiso malu. Nonākot jelgavnieku soda laukumā, senegāliešu spēlētājs Moamets Korea (Mohamet Lamine Correa) raidīja bumbu Vjačeslava Kudrjavceva sargātajos vārtos un atklājot spēles rezultātu jau 9. minūtē – 0:1.

“FS Jelgava” futbolisti pēc nepatīkama spēles sākuma centās izlauzties caur mājinieku aizsardzības valni un saņēma identisku pretuzbrukumu, kuru 17. minūtē ar otro vārtu guvumu noslēdza Moamets Korea (Mohamet Lamine Correa) – 0:2.

Jelgavnieki pamatīgi sadusmojās uz sevi un centās labot situāciju, bet saņēma pretī trešo pretuzbrukumu, kuru 25. minūtē ar vārtu guvumu noslēdza Rendijs Šibass – 0:3.

Pēc graujoša pirmā puslaika rezultāta “FS Jelgava” futbolisti centās saasināt spēles gaitu, bet nespēja realizēt izveidotos vārtus gūšanas momentus. Galvenais treneris Valērijs Redjko skaidroja ar taktiskām un pozicionālām kļūdām.

Nākošo spēli “FS Jelgava” aizvadīs jau uz Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadiona dabīgā seguma 15. maijā, tiekoties ar “FC RFS”.

Komandu sastāvi

FK “Metta”: 1 Alvis Sorokins (G), 3 Jordan Bender (18 Mikus Vasiļevskis 55'), 2 Rendijs Šibass, 28 Daniils Ulimbaševs (23 Mahamud Abdul Karimu 75'), 17 Markuss Ivulāns (30 Dans Sirbu 55'), 33 Jegors Novikovs, 15 Daņiils Čiņajevs (25 Yevhen Stadnik 46'), 4 Kārlis Vilnis, 7 Mohamet Lamine Correa, 10 Bruno Melnis (26 Oleksandr Kurtsev 64'), 6 Oskars Vientiess (C); rezervisti: 12 Toms Tolmanis (G), 5 GanaYusif Yakubu, 20 Emīls Aizpurietis; galvenais treneris: Andris Riherts.

“FS Jelgava”: 1 Vjačeslavs Kudrjavcevs (G), 3 Dylan Georges-Francis Maes, 19 Armands Pētersons (30 Mārcis Šusts 78'), 23 Gļebs Kļuškins (14 Ādams Dreimanis 78'), 41 Ikuto Gomi, 99 Rihards Bečers, 22 Valters Purs, 8 Ralfs Šitjakovs, 18 Ralfs Maslovs (4 Gļebs Kačanovs 78'), 10 Agris Glaudāns (21 Valters Laiviņš 78'), 28 Andris Deklavs (C) (9 Joseph Oloko Ede 46'); rezervisti: 92 Edgars Andrejevs (G), 70 Artūrs Janovskis, 17 Andris Liepnieks, 15 Kristers Pantelejevs; galvenais treneris: Valērijs Redjko.